Naše vzdělávací programy

Víme, že práce profesionálního realitního makléře je kvalifikovanou profesí. Profesionální makléř nemůže být jen dobrým obchodníkem, musí znát velmi dobře realitní problematiku a okolí, ve kterém působí, musí znát základy práva a daňové problematiky týkající se nemovitostí. Makléř musí mít i dobrou průpravu v oblasti psychologie a být dobrým vyjednávačem s velkou trpělivostí. Z těchto důvodů dáváme max. důraz na kvalitní průpravu našich makléřů.

Nejsme zastánci strategie, kterou uplatňuje velké množství realitních kanceláří, a která spočívá v tom, že noví makléři jsou bez odpovídající průpravy hození do realitních vod a jejich jediným úkolem je maximalizace zisku pro kancelář bez větších ohledů na kvalitu poskytovaných služeb. Tato strategie je důsledkem špatné pověsti realitních kanceláří a velké fluktuace makléřů v oboru obecně. Makléři pracující v takovýchto kancelářích mají i více než 80% fluktuaci (což znamená, že pouze 2 z 10 makléřů v oboru zůstanou).

Nám však jde o dlouhodobou prosperitu a věříme, že náš úspěch je a bude vždy založen na opravdu vynikajících službách. Trénujeme a vzděláváme naše makléře pomocí dlouhodobě osvědčených vzdělávacích programů těmi nejlepšími lidmi z oboru. Našimi mentory a lektory se proto mohou stát pouze lidé, kteří sami patřili či patří mezi nejlepší realitní makléře. Nejen díky našemu vzdělávacímu systému dosahujeme min. fluktuace makléřů, tj. 8 z 10 lidí se úspěšně etabluje v realitách), což je ve srovnání s konkurencí vynikající výsledek.

Zde je přehled vzdělávacích programů, které v současnosti pro makléře pořádáme

 • Power start: čtyřdenní úvodní školení do realitní problematiky
 • Start-up mentoring program: to je 6-12 měsíční vzdělávací program v praxi pod vedením zkušených makléřů/mentorů. Ukončení tohoto programu je podmíněno úspěšným absolvováním písemného testu, v kterém makléři prokazují základní znalost realitní problematiky, základy realitního práva, znalost daňového minima týkajícího se realit a zvládnutí základních obchodních dovedností.
 • Succeed agent mentoring program: je 8 + 1 týdenní tréninkový program pro rozvoj obchodních dovedností makléře. Součástí programu je rovněž plánování, marketing, rozvoj obchodních dovedností v realitách. Naučíme vás jak a kde získat nemovitost na prodej a jak jí dobře prodat včetně vyjednání nejlepších podmínek pro klienta, kterého zastupujete. Naučíme vás základy budování databáze, která vám v budoucnu přinese prosperitu. Tento tréninkový program původně vznikl v Kanadě a byl mnohokráte upravován tak, aby využíval nejlepší realitní know-how společnosti RE/MAX z celého světa. Je natolik úspěšný, že za dobu své existence, vytrénoval tisíce makléřů po celém světě a podle statistik dosahují absolventi tohoto programu v průměru o 20% lepších obchodních výsledků než ostatní makléři. Na podmínky České republiky byl upraven na jaře roku 2007 a u prvních absolventů programu v ČR byl patrný prokazatelně výrazný růst jejich obchodních výsledků již po 1 měsíci po absolvování programu.
 • Semináře z cyklu "Učte se od těch nejlepších": jsou zaměřené na vybrané realitní okruhy z každodenní praxe: přednáší pouze top makléři a mentoři.
  • Proces náběru nemovitosti: jak neefektivněji zalistovat nemovitost. Nabírání nemovitostí se stane vaším koníčkem.
  • Uzavření exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy s prodávajícím: uzavření exkluzivní smlouvy je přece tak jednoduché. Po absolvování tohoto semináře a s trochou praxe budete sdílet stejný názor.
  • Práce s kupujícím, jeho získání a kvalifikace: naučíme Vás jak nejefektivněji pracovat s kupujícími.
  • Marketing nemovitostí: jak nejlépe prezentovat nemovitost, osvědčené tipy a návody.
  • Osobní marketing makléře: jak nejlépe prodat sama sebe.
  • Argumentace a překonávání námitek klientů: po absolvování několika těchto seminářů Vás již žádná námitka klienta nevyvede z míry.
  • Vedení telefonického rozhovoru: zjistíte, že získat klienta po telefonu je tak snadné.
  • Tvorba a práce s databází klientů: databáze jako makléřovo realitní zlato. Naučíme Vás s tímto zlatem správně zacházet a množit ho.
  • Budování referenčního byznysu: cesta k trvalé prosperitě. Naučíme Vás ta největší tajemství realitního byznysu a zjistíte, že v České republice vlastně není v realitách příliš velká konkurence.
  • Proces uzavírání obchodu a kouzlo jednání: jak provést realitní transakci hladce a bez nehod, tak aby všichni klienti byli z Vaší práce nadšeni. Naučíme vás obchodní techniky a dovednosti nejúspěšnějších obchodníků.
  • Seznámení se systémem B r o a d w a y n e t – práce s informačním portálem pro realitní makléře. Stanovení osobního plánu, správa tištěné inzerce, objednávkového systému inzerce apod.
  • Řízení času, plánování, organizace práce, stanovení priorit: efektivně nakládat se svým časem, vždy přijít včas na schůzku je výsadou králů. Naučíme Vás být králem svého času.
  • Právní a daňové minimum: zdokonalíte se v základech práva a daňové problematice.
  • Psychologie práce s lidmi, povahové typy, komunikace, řeč těla: nenaučíme Vás nahlížet do hlav jiných lidí, pomůžeme Vám však trochu se v lidech vyznat, v jejich emocích a důvodech pro jejich jednání.
 • remax Agent training on demand – online školicí programy pro makléře. Prostřednictvím těchto programů mají makléři RE/MAX možnost se seznámit s prací našich nejúspěšnějších kolegů z celého světa. Vše je přístupné přes firemní intranet "Mainstreet" formou videozáznamů ze seminářů, instruktážních videí či řízenými rozhovory s těmi nejúspěšnějšími. Programy jsou převážně v angličtině.
 • remax Management training on demand – online školící programy pro manažery.
  Je na stejném principu jako Agent training on demand.
  Programy jsou převážně v angličtině.
 • RSN – RE/MAX Satelite network – je satelitní televize zaměřená na vzdělávání makléřů a manažerů. Je to jediná satelitní televize svého druhu v oboru, vrchol programu RE/MAX University. remax RSN poskytuje informace zaměřené na jednotlivá realitní témata, zajišťuje kontinuální vzdělávání a online video tréninkové programy. RSN od svého založení v roce 1994 obdržela desítky ocenění za její přínos v realitním byznysu. V našich zeměpisných podmínkách je RSN přístupná pouze přes firemní intranet.
 • RE/MAX 100: Manager Training (program se koná v USA v angličtině)
 • RE/MAX 101: Broker/Owner Management Training (program se koná v USA v angličtině)
 • RE/MAX 501: Maximizing Your Office Potential (program se koná v USA v angličtině)


Právě prodáno/ pronajato

Prodej chaty / chalupy 140 m², Benešov nad Černou

Prodej chaty / chalupy 140 m², Benešov nad Černou

Prodej pozemku 14000 m², Všemyslice

Prodej pozemku 14000 m², Všemyslice

Naplánujte si schůzku

Čas
Čas
Čas

Zde si můžete naplánovat termín nezávazného jednání s realitním makléřem. Stačí uvést jeden termín.

V případě, že chcete schůzku jinde než v kanceláři, uveďte to do části „Poznámky“.

Po odeslání Vás bude kontaktovat makléř. Děkujeme a těšíme se na jednání.