Jak podporujeme naše makléře

Podpora našich makléřů je založena na těchto pilířích:

 1. Marketingová podpora
  Našim makléřům se snažíme poskytnout max. marketingovou podporu jako např. televizní reklama, inzerce nemovitostí na nejvýznamnějších realitních serverech a v časopisech, max. podpora vlastního realitního serveru a PR. Snažíme se rovněž max. podporovat individuální osobní prezentaci makléřů.
 2. Sdílení zakázek mezi makléři
  Makléři mají možnost sdílet veškeré nabídky a poptávky svých klientů prostřednictvím počítačového systému. Všechny nabídky a poptávky společnosti RE/MAX v celé ČR jsou denně automaticky párovány. Často se Vám jako makléři bude stávat, že Vám klient nabídne nemovitost či získáte poptávku mimo oblast Vašeho působení. Pokud budete pracovat samostatně, pravděpodobně budete muset zakázku odmítnout, protože se Vám nevyplatí zprostředkovávat transakci na druhém konci republiky. V RE/MAXu jednoduše transakci předáte svému kolegovi, který v dané lokalitě působí, a Vy získáte na tomto obchodu podíl. Rovněž můžete tímto způsobem zakázky získat. A ve výsledku mohou makléři, díky párování a sdílení svých zakázek, zrealizovat více obchodu než makléři pracující samostatně či v řadě konkurenčních kanceláří. Systém je přístupný přes webové rozhraní, takže makléři mohou pracovat kdekoli je přístup na internet.
 3. Vzdělávací systém a informační synergie
  Jsme si vědomi, že práce realitního makléře je náročná na know-how. Snažíme se naše makléře vyškolit prostřednictvím řady prověřených vzdělávacích programů těmi nejlepšími lidmi z oboru. Našimi mentory se, proto mohou stát pouze lidé, kteří sami patřili či patří mezi nejlepší realitní makléře. Mezi naše hlavní vzdělávací programy patří Power start, Úvodní mentoring program, Succeed Agent mentoring program a další tematicky zaměřené semináře a tréninky. Snažíme se max. podporovat vzájemnou výměnu informací a zkušeností mezi makléři nejen v rámci ČR, ale z celého světa. Z tohoto důvodu mají makléři možnost účastnit se i zahraničních seminářů, konferencí či prostřednictvím firemního intranetu videokonferencí a on line vzdělávacích programů v rámci mezinárodní RE/MAX University jako např. "Agent training on demand" či "Management training on demand". Na spolupráci mezi makléři, výměnu zkušeností, nápadu a inspirací klademe obzvláště velký důraz.
 4. Maximalizace úspor nákladovými synergiemi
  Protože je RE/MAX silnou globální společností, má výrazně nižší ceny od dodavatelů než většina konkurenčních realitních kanceláří v ČR, navíc řadu nákladů sdílí kanceláře RE/MAX mezi sebou. Naši makléři mohou využívat řady výhod vyplývajících z těchto úspor, přitom mnoho z nich mohou využívat i jejich rodinní příslušníci. Tím, že máme nižší náklady, můžeme rovněž naše makléře odměňovat lépe než většina konkurenčních kanceláří.
 5. Podpora produktivity, flexibility a mobility makléře
  Snažíme se, aby naši makléři měli nejlepší možné pracovní zázemí pro efektivní práci. Po zaškolení jsou proto vybaveni notebookem, mají možnost využívat mobilní připojení na internet prostřednictvím sítě T-Mobile, aby byli max. flexibilní a mobilní. Náš systém pro správu nabídek a poptávek je rovněž z tohoto důvodu přístupný přes internet stejně tak jako firemní intranet a databázový server.
 6. Podpora volnočasových aktivit
  Jme přesvědčeni, že kvalitní odpočinek člověka přispívá k jeho dobré fyzické a psychické kondici, což se projevuje mimo jiné i jeho vyšší produktivitou práce, spokojeností, spolehlivostí, vytvářením příjemné pracovní atmosféry a loajalitou, proto jsme založili RE/MAX sport klub, který nabízí našim makléřům odpočinkové programy.
 7. Důraz na etické chování a fair-play
  Ctíme základní lidské hodnoty a klademe velký důraz na jejich dodržování. Pravidla jednání jsou zakotvena v etickém kodexu společnosti a ve firemních principech a jsou bez výjimky vyžadována od všech našich členů.
 8. Globální trend
  Zkušenosti ze světa ukazují, že malé samostatné kanceláře nemají velké šance na přežití. Buď se sdruží nebo zaniknou. Nebudou moci stačit tempu globálních hráčů, nebudou mít dostatek prostředku na marketingovou podporu, nebudou schopni zajistit prvotřídní vzdělávací programy pro makléře, nebudou mít přístup k tak velkému množství informací a kvůli vysokým nákladům nebudou moci ohodnotit kvalitní makléře tak jako velké renomované realitní sítě, a tak jim budou odcházet za lepšími podmínkami. Tento trend již nastal. Stále častěji k nám přistupují makléři ostatních kanceláři, protože jim nabízíme lepší podmínky. Franchising dominuje realitnímu trhu po celém světě. Ne jinak tomu bude během několika let i u nás.       Právě prodáno/ pronajato

Prodej chaty / chalupy 140 m², Benešov nad Černou

Prodej chaty / chalupy 140 m², Benešov nad Černou

Prodej pozemku 14000 m², Všemyslice

Prodej pozemku 14000 m², Všemyslice

Naplánujte si schůzku

Čas
Čas
Čas

Zde si můžete naplánovat termín nezávazného jednání s realitním makléřem. Stačí uvést jeden termín.

V případě, že chcete schůzku jinde než v kanceláři, uveďte to do části „Poznámky“.

Po odeslání Vás bude kontaktovat makléř. Děkujeme a těšíme se na jednání.