Vedení společnosti / mentoři

Naši společnost řídí pouze manažeři, kteří se sami rekrutovali z našich nejlepších realitních makléřů. Proto velmi dobře chápou jejich potřeby a mentalitu.Ing.Miroslav Hodina

Ing.Miroslav Hodina
Jednatel společnosti
http://www.remax-abnormal.cz/makleri/miroslav-hodina/

 

Ing. Miroslav Hodina začal pracovat jako realitní makléř v září roku 2000 současně se vznikem společnosti AB-NORMAL s.r.o.. Zpočátku se zabýval prodejem bytů, domů a chat v Jihočeském kraji. Vzhledem k úspěchům se stal v roce 2002 partnerem a v listopadu 2002 jediným vlastníkem realitní kanceláře AB-NORMAL s.r.o. a dál působil jako makléř a zároveň jako vedoucí skupiny makléřů, která pro jeho kancelář pracovala. V roce 2004 se stal Certifikovaným makléřem Asociace realitních kanceláří v ČR. Od roku 2008 se již plně věnuje řízení týmu makléřů. Do společnosti RE/MAX vstoupil se svou kanceláří v březnu roku 2008 a hned tento rok byl jako makléř 3. v kategorii skokan roku. Po počátečním rozkoukání v síti RE/MAX se jeho kancelář RE/MAX AB Normal stala dlouhodobě nejúspěšnější kanceláři na jihu Čech.
Je vlastníkem a výkonným manažerem společnosti RE/MAX AB Normal. Zabývá se řízením makléřů, strategickým rozvojem, získáváním a jednáním s významnými klienty, školením a trénováním realitních makléřů. Je certifikovaným makléřem CRM ISO 170 24.
Ing. Miroslav Hodina je absolventem Bankovního institutu vysoké školy, obor oceňování majetku.

 


Právě prodáno/ pronajato

Prodej chaty / chalupy 140 m², Benešov nad Černou

Prodej chaty / chalupy 140 m², Benešov nad Černou

Prodej pozemku 14000 m², Všemyslice

Prodej pozemku 14000 m², Všemyslice

Naplánujte si schůzku

Čas
Čas
Čas

Zde si můžete naplánovat termín nezávazného jednání s realitním makléřem. Stačí uvést jeden termín.

V případě, že chcete schůzku jinde než v kanceláři, uveďte to do části „Poznámky“.

Po odeslání Vás bude kontaktovat makléř. Děkujeme a těšíme se na jednání.