Hodnotící dotazník

Vážení klienti, velmi si vážíme Vaší důvěry a přejeme si, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni.

Pokud spokojeni nejste, prosím napište nám o tom a věřte, že každá Vaše připomínka či stížnost je zaznamenána, důsledně prověřena a v případě prokázaného pochybeni práce našeho makléře jsou v souladu s naším reklamačním řádem okamžitě sjednána nápravná opatření. Budeme rovněž rádi, pokud nám napíšete, že náš makléř Vám pomohl zrealizovat Vaše realitní přání k Vaší naprosté spokojenosti.

Ing. Miroslav Hodina, jednatel společnosti


 


* povinný údajPokud si najdete cca 5 minut času, budeme rovněž rádi, když odpovíte na naše otázky „Hodnocení práce makléře“

Hodnocení jako ve škole: 1 – velmi spokojen, 2 – spokojen, 3- nespokojen, 4 – velmi nespokojen

1. Jak jste byl(a) spokojen(a) s rychlostí, s jakou makléř zajistil zpětný kontakt? Reakce na telefonické vzkazy, emaily, žádost o schůzku po celou dobu transakce?2. Jak jste byl(a) spokojen(a) s profesní znalostí realitního makléře? Zodpovězení odborných dotazů, ochota poradit, znalost realitní problematiky, základy práva a daňové problematiky ve vztahu k nemovitostem?3. Jak jste byl(a) spokojen(a) s organizačními schopnostmi realitního makléře? Koordinace při realizaci transakce, zastoupení Vaší osoby při vyjednání podmínek, organizace schůzek atd.4. Jak jste byl(a) spokojen(a) s časovou dochvilností? Příchod na domluvené schůzky, dodání materiálů či podkladů v termínech dle dohody apod.5. Jak jste byl(a) spokojen(a) se správností a úplností poskytovaných informací? Poskytování pravdivých informací, objektivních faktů atd.6. Jak jste byl(a) spokojen(a) s úrovní prezentace Vaší nemovitosti, správností a úplností údajů?
(pouze prodávající či pronajímatele)?7. Vaše celková spokojenost se službou našeho makléře?Právě prodáno/ pronajato

Prodej chaty / chalupy 140 m², Benešov nad Černou

Prodej chaty / chalupy 140 m², Benešov nad Černou

Prodej pozemku 14000 m², Všemyslice

Prodej pozemku 14000 m², Všemyslice

Naplánujte si schůzku

Čas
Čas
Čas

Zde si můžete naplánovat termín nezávazného jednání s realitním makléřem. Stačí uvést jeden termín.

V případě, že chcete schůzku jinde než v kanceláři, uveďte to do části „Poznámky“.

Po odeslání Vás bude kontaktovat makléř. Děkujeme a těšíme se na jednání.